SPOR

ÖZTÜRK:"YOLUMUZ UZUN HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK"

52 Orduspor Basın sözcüsü Prof. Dr. Çağatay Öztürk, takımın çalışmaları ve hedefleri hakkında basın açıklaması yaptı.

ÖZTÜRK:

52 Orduspor Basın sözcüsü Prof. Dr. Çağatay Öztürk yaptığı açılamada şunları söledi: "2022-2023 Futbol sezonu öncesi birinci kampı kendi tesislerimizde, ikinci kampı ise Bolu Abant’ da yaparak yaz kampı sürecini bitirdik.

19 Ağustos 2022 Cuma günü akşam kendi tesislerimizde toplandık ve  çalışmalarımıza ciddi bir şekilde devam ediyoruz. Yolumuz uzun,  hedefimiz şampiyonluk.

22 ağustos 2022 Pazartesi günü TFF 2.lig takımlarından 1461 Trabzon FK ile kendi sahamız olan Yeni Ordu Stadında ciddi bir karşılaşma yaptık ve yapılan kampların olumlu geçtiğini, lige iyi başlangıç yapacağımızın sinyalini aldık. Teknik heyet ve futbolcularımız azimle disiplin içerisinde çalışmalara devam etmektedirler.

Bu yıl oynayacağımız müsabakalarda maddi ve manevi olarak biraz daha  Ordu’lu sporseverlerin desteğine ihtiyacımız vardır. Protokol kombine biletlerimizden az bir miktarda kulübümüze destek için 7.000,00-tl fiyattan satışa çıkarılmıştır ve tükenmek üzeredir. Kombine bilet alarak bağışta bulunan sporseverlere, kulübümüzün orjinal ve isim  yazılı formasını bedelsiz hediye edeceğiz.

2022-2023 futbol sezonunda bilet fiyatlarımız, doğu tribün 10,00-tl, batı VİP tribün ise 20,00-tl olarak belirlenmiştir.

Ilk maçımızı 4 Eylül 2022 Pazar günü akşam saat 20:00 de Yeni Ordu Stadında Ağrı 1970 spor ile oynayacağız.

Ordu halkı ve taraftarlar bizlere güvensin ve desteklerini esirgemesinler. Allah’ın izniyle sezon sonunda hep birlikte hedefimize ulaşmış olacağız. Bizler inandık, sizlerde inanınız."dedi

Engin ÖzkurtEngin Özkurt