SPOR

GENÇLERİMİZ NİĞDE BELEDİYESPOR'LA EŞLEŞTİ

Orduspor 1967 U-18 takımı Türkiye finallerinde Niğde Belediyespor U-18 takımı ile eşleşti.

GENÇLERİMİZ NİĞDE BELEDİYESPOR'LA EŞLEŞTİ

17-18 mayıs 2024 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan U-18 Geç takımlar final müsabakasına katılmaya hak kazanan ORDUSPOR 1967, Gazi Mahallesi Spor(İstanbul, Niğde Belediyespor ve Kartal Sportif Faliyetler (İstanbul) takımları şampiyonluk için yarışacaklar.

Bugün Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Merkezinde çekilen kura sonunda Orduspor 1967 takımı, Niğde Belediyespor takımı ile eşleşti. Maç 17 Mayıs 2024 Cuma günü saat 13.0'de Gölbaşı spor tesislerinde oynanacak.

İkinci müsabakada ise, iki İstanbul takımı Gazi Mahallesi Spor Kulübü ile Kartal Sportif Faliyetler takımları karşılaşacaklar.

Kazanan takımlar 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü Türkiye Şampiyonluğu için karşı karşıya gelirken, mağluplar üçüncülük dördüncülük maçı oynayacaklar.

Orduspor 1967 U-18 Teknik sorumlusu Mahmut Nambaş, "Ordu'nun gençlerine her zaman güvendik. onlar da bu güveni boşa çıkarmayarak, finale kadar geldiler, Buradan da başarıyla çıkacaklarından hiç şüphem yok. Kulüp olarak altyapıya ve Ordu'nun gençlerine  değer veriyoruz. "dedi.

Engin ÖzkurtEngin Özkurt