ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

ÇOCUKLAR UNUTAMAYACAKLARI RAMAZAN YAŞIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesinin “Ramazan Çocuklarla Güzel” adıyla düzenlendiği etkinlikler yoğun ilgi görüyor. Her akşam Ordu Kültür ve Sanat Merkezinde (OKSM) buluşan çocuklar ve aileler sayısız etkinliklerle hafızalara yer edinecek bir Ramazan ayı yaşıyor.

ÇOCUKLAR UNUTAMAYACAKLARI RAMAZAN YAŞIYOR

Yaptığı kültür sanat etkinlikleri ile Orduluların her daim beğenisini kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel çocuklar için hazırladığı etkinliklerle bu yılda adından söz ettiriyor.  Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından “Ramazan Çocuklarla Güzel” teması ile hazırlanan organizasyonla çocuklar eğlenceli etkinliklerde bir araya geliyor.

HEM ÇOCUKLAR HEM DE AİLELER MUTLU

Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikler iftar sonrası başlıyor. Çocuk yarışmalarından illüzyon gösterilerine, bilim şovlarından yüz boyama ve balon etkinliklerine kadar birçok etkinlikle çocuklar unutulmaz bir Ramazan geçiriyor. OKSM’nin salonları hınca hınç dolarken etkinlikler koridorlara hatta kültür merkezinin dışına taşıyor. Çocukların yanı sıra ailelerde etkinliklere tam not verirken program dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletiyor. 

Ordu Büyükşehir Belediyesinin büyük beğeni toplayan etkinlikleri 16 Nisan’a kadar devam edecek.

Engin ÖzkurtEngin Özkurt