ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BAŞKAN GÜLER ÇOCUKLARIN EĞLENCESİNE ORTAK OLDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Kültür Sanat Merkezi’nde Ramazan ayına özel çocuklar için hazırlanan etkinlikler kapsamında çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. 

BAŞKAN GÜLER ÇOCUKLARIN EĞLENCESİNE ORTAK OLDU

Aileler ve çocukların akın ettiği etkinlik alanında çocuklarla sohbet eden Başkan Güler, çocukların eğlencelerine de ortak oldu. 
 
 KÜLTÜR SANAT MERKEZİ DOLUP TAŞIYOR
 
Yaptığı kültür sanat etkinlikleri ile Orduluların her daim beğenisini kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel çocuklar için hazırladığı etkinliklerle iftar sonrası çocukların gönüllerince eğlenerek vakit geçirmelerini sağlıyor.
 
“Ramazan Çocuklarla Güzel” adıyla her yaş grubuna uygun farklı etkinlikler hazırlayan Ordu Büyükşehir Belediyesinin Altınordu İlçesi’nde bulunan Kültür Sanat Merkezi içerisinde kurduğu çocuk etkinlik alanına aileler ve çocuklar akın ediyor. 
 
 ÇOCUKLAR UNUTULMAZ BİR RAMAZAN GEÇİRİYOR
 Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından “Ramazan Çocuklarla Güzel” teması ile hazırlanan ve büyük beğeni toplayan etkinlikler kapsamında çocuk yarışmalarından tiyatro oyunlarına, bilim şovlarından yüz boyama ve balon etkinliklerine kadar birçok etkinlikle çocuklar unutulmaz bir Ramazan geçiriyor. 
 Çocukların Ramazan ayını coşkuyla yaşamaları için hazırlanan etkinlikler 16 Nisan 2023 tarihine kadar devam edecek. 

Engin ÖzkurtEngin Özkurt