SPOR

KARAPINAR FUTBOL SAHASINA KAVUŞUYOR

Karapınar sahası Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman'ın çabaları ile hizmete açılıyor.

KARAPINAR FUTBOL SAHASINA KAVUŞUYOR

Ordu'nun Altınordu İlçesi Karapınar mahallesinde atıl durumda bulunan futbol sahası Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman'ın çabaları ile hizmete açılacak.

 Uzun yıllar Ordu gençliğinin ve spor severlerin vazgeçilmez tutkusu olan futbol sahasının tekrar hizmete açılacak olması spor kamuoyunda sevinçle karşılandı.

Karapınar mahalle muhtarı Nihat Bayhan gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi;" Mahallemizde yıllardır atıl durumda bulunan futbol sahamızı, Ordu gençliğine kazandırmak için, çalışma başlattık. Büyükşehir Belediyemizin katkıları ile projemizi hayata geçirmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Yaz aylarında gece ve gündüz yapacağımız organizasyonlarla  gençlerin ve sporseverlerin vazgeçemeyecekleri mekan haline geleceğine inanıyorum dedi."

Bayhan;"Futbol saha projemize,ilk günden itibaren büyük duyarlılık gösteren,Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcımız Bülent Şişman'a mahallemiz ve Ordu gençliği adına teşekkür etmeyi borç bildiğini sözlerine ekledi."