Kategorilenmemiş

VALİ YAVUZ VE MİLLETVEKİLİ YEDİYILDIZ BAŞKAN TEKİNTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Ordu Valisi Seddar Yavuz ve Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

VALİ YAVUZ VE MİLLETVEKİLİ YEDİYILDIZ BAŞKAN TEKİNTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Başkan Tekintaş,Vali Seddar Yavuz ve Ak Parti Milletvekili Şenel Yediyıldız’ıağırlamaktan duyduğu memnuniyeti,“İnanıyorum ki el birliğiyle gerek milletvekillerimiz gerek valimiz gerekse yerel yönetimler pek çok işibirlikte başarabiliriz.Başarmanın huzuru ile inşallah halkımıza başlattığımız hizmet döneminin hesabını kolayca verebiliriz” şeklinde konuştu.

VALİ YAVUZ, “BU DÖNEMİN HAYIRLI İŞLER YAPILACAĞI BİR DÖNEM OLMASINI DİLİYORUM”

Ordu Valisi Seddar Yavuz yeni görevinden dolayı Başkan Engin Tekintaş’ı tebrik ederek, “Yeni göreviniz size, ailenize ve Ordumuza hayırlı uğurlu olsun.Yapacağınız tüm hizmetlerden dolayı sizi canı gönülden destekleyeceğimizi ve her zaman gerekli katkıyı sunacağımızı belirtmek istiyorum. Bu vesileyle bu şehre hizmet etmiş olan sizden önceki ve diğer Belediye Başkanlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni dönemde hayırlı hizmetlerin yapıldığı başarılı bir dönem olmasını diliyorum” dedi.

MİLLETVEKİLİ YEDİYILDIZ, “ASIL OLAN HALKA HİZMET ETMEKTİR”

Ak Parti Milletvekili Şenel Yediyıldız da Başkan Engin Tekintaş’ı tebrik ederek, “Yeni görevinizi tebrik ediyor ve hayırlı olmasını diliyorum. Asıl olan halka hizmet etmektir ve geçmişte olduğu gibi çalışmalarımız bugünde devam edecektir. Geçmişte ve şimdiki süreçte hizmet eden herkese teşekkür ediyor başarılanın devamını diliyorum” ifadelerinin kullandı.