Kategorilenmemiş

VALİ YAVUZ BAYRAMI ŞEHİT AİLELERİ İLE GEÇİRDİ

Vali Seddar Yavuz, eşi Selda Yavuz ile birlikte Kurban Bayramı münasebetiyle şehit ailelerine ziyarette bulundu.

VALİ YAVUZ BAYRAMI ŞEHİT AİLELERİ İLE GEÇİRDİ

Şehit Hava Pilot Yüzbaşı Ali Şahin Odabaşı'nın Ailesini Ziyaret Etti

 Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, ilk ziyaretini Hava Kuvvetleri  Komutanlığına ait uçağın eğitim uçuşu yaptığı esnada Isparta'nın Yalvaç ilçesinde düşmesi sonucu şehit olan Hava Pilot Yüzbaşı Ali Şahin Odabaşı'nın Altınordu ilçesi Yaraşlı Mahallesinde yaşayan annesi İnci, babası Mehmet Şefik ve şehidin eşi Özlem Odabaşı'na yaptı.
 
Şehide Allah’tan rahmet dileyen Vali Yavuz, "Sizlere sabır diliyorum. Allah  dayanma  gücü versin. Sizler bizim baştacımızsınız. Acınızın farkındayız ve sizlerin her daim yanınızdayız. Bir ihtiyacınız, bir isteğiniz olduğunda hiç çekinmeden bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz” diye konuştu.
 
Şehit Hava Pilot Yüzbaşı Ali Şahin Odabaşı'nın ailesi ise, bayram ziyareti dolayısıyla Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz’a teşekkürlerini sunarak, ”Çok duyarlısınız. Sizin gibi insanlara ihtiyacımız var. Allah sizlerden razı olsun” diyerek, duygularını dile getirdiler.
 
Şehit  Piyade Söz.Er Sefa Kabakkaya’nın Ailesini Ziyaret Etti
 
Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, ikinci ziyaretini 16 Kasım 2017 tarihinde, Irak’ın kuzeyindeki Avaşin-Basyan bölgesinde yürütülen operasyon sırasında bölücü terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit düşen  Piyade Söz.Er Sefa Kabakkaya’nın, Altınordu ilçesi Şahincili mahallesinde ikamet eden ailesine yaptı.
 
Şehit Sefa Kabakkaya’nın babası Birol ve annesi Nurcan Kabakkaya’nın  hatrını sorarak bir süre sohbet eden Vali Seddar Yavuz, "Şehidimize  Allah'tan rahmet diliyorum. Allah'ım sizlere metanet, dayanma gücü versin. Şehidimizin ruhu şad olsun” dedi.   
 
Şehit Piyade Sözleşmeli Er Sefa Kabakkaya’nın babası Birol ve annesi Nurcan Kabakkaya, ziyaretleri dolayısıyla Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz’a teşekkür ederek, çok duygulandıklarını ve memnun olduklarını ifade ettiler.