Kategorilenmemiş

TEKİNTAŞ PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bayram tatili öncesi belediyenin tüm birimlerini ziyaret ederek belediye personeli ile tek tek bayramlaştı.

TEKİNTAŞ PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri, Ramazan Bayramı tatili öncesi belediye personellerini birimlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

 BİRİMLERİN TAMAMINI ZİYARET ETTİ

Bayramlaşma töreninin ardından açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak hayırlara vesile olmasını diledi.

    Her bayram olduğu gibi bu bayramda da belediye personelleri ile tek tek bayramlaştıklarını ifade eden Başkan Tekintaş, “Öncelikle hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Her bayram olduğu gibi bu bayram öncesinde personelimizi yerinde ziyaret ederek bayramlaşıyoruz.  Önce Belediye hizmet binamızda bulunan personellerimizi daha sonra dışarıda çalışan personellerimizi ziyaret edeceğiz. Sağlık ve huzur içerisinde nice bayramlar geçirmeyi temenni ediyorum” şeklinde konuştu.