Kategorilenmemiş

YEDİYILDIZ İLÇE TURLARINI SÜRDÜRÜYOR

Ak Parti Ordu milletvekili adayı Opr.Dr.Şenel Yediyıldız ilçe turlarını sürdürürken, günü Gürgentepe'de keçirdi.

YEDİYILDIZ İLÇE TURLARINI SÜRDÜRÜYOR

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYI OPR. DR. ŞENEL YEDİYILDIZ GÜRGENTEPE İLÇESİNDE VATANDAŞLARA HİTAP ETTİ. 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDEN FINDIĞA, TERÖRLE MÜCADELEDEN İSTİKRARIN DEVAMINA KADAR BİRÇOK KONUDA ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, AK Parti’nin her zaman fındığa sahip çıktığını belirterek bundan sonraki süreçte de üreticinin hakkının korunacağını söyledi.

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Gürgentepe ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldı. İftar programı öncesi Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk ve beraberindekiler ile ilçe halkı tarafından karşılanan Yediyıldız ve beraberindekiler yapılan yatırımları incelediler. Daha sonra Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılan Yediyıldız, buradaki vatandaşlarla tek tek selamlaşarak yakından ilgilendi. 

“BU TOPRAKLARIN ÇOCUĞU OLARAK SİZDEN DESTEK BEKLİYORUM”

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programı öncesi bir konuşma yapan AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, projelerin artması ve sorunların giderilmesi için güçlü bir desteğe ihtiyaç duyduklarını belirtti. Ordu’ya daha iyi hizmetler getirilmesi için var güçleri ile çalışacaklarını ifade eden Yediyıldız, “Bu seçimde, ilk olarak sizin evladınız olduğum için bu seçimde rey istiyorum. Sizin evladınız olarak bu bölgeden çok güçlü çıkmak lazım ki, buralara daha güzel hizmetler getirelim. İkincisi de, yapılan yatırımlar ortada, yapılacak olanlar da ortada. Yapılmış ve yapılacak olan eserlerin yıkılmaması için, o eserlerin daha çabuk yapılması için ve bunların yanına daha güzel eserlerin eklenmesi için, istikrarın korunması için sizden rey istiyorum” dedi.

“FINDIK ÜRETİCİMİZİN HAKKINI KORUYACAĞIZ”

Konuşmasının devamında, AK Parti’nin her zaman fındığa sahip çıktığını da aktaran Yediyıldız, kendilerinin de fındığa sahip çıkarak, fındık üreticisinin hakkını koruyacaklarını ve mağdur etmeyeceklerini söyledi. Yediyıldız ayrıca, fındık üreticisinin bu sezon umduğunu bulacağını da dile getirdi.

“TERÖRLE MÜCADELE KARARLILIKLA DEVAM EDECEK”

Türkiye’nin, teröre karşı sürdürdüğü mücadeleden de bahseden Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, “Türkiye, kendi içinde ve dışarıda terörle çok şiddetli bir mücadele veriyor. Bakıyorsunuz, bugün artık Kandil’deyiz, Irak topraklarındayız ve oradaki teröristleri bir bir temizliyoruz. Allah’ın izni ile tek terörist kalmayıncaya kadar bu mücadeleyi devam ettireceğiz, onların hepsini yerle yeksan edeceğiz” diye konuştu.

Aday Yediyıldız daha sonra, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk ve beraberindekiler ile birlikte ilçedeki bir çay ocağında çay içerek vatandaşlarla sohbet etti.