Kategorilenmemiş

YEDİYILDIZ: “MİLLETİMİZ GELECEĞE UMUTLA BAKIYOR”

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYI OPR. DR. ŞENEL YEDİYILDIZ, SEÇİM ÇALIŞMALARINI ALTINORDU’DA SÜRDÜRDÜ

YEDİYILDIZ: “MİLLETİMİZ GELECEĞE UMUTLA BAKIYOR”

AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız, Ordu’da sıkmadık el bırakmadıklarını ve tüm vatandaşlarla ile diyalog kurduklarını ifade ederek milletin geleceğe umutla baktığını söyledi.

AK Parti’de seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Ordu’nun her köşesine giden ve sıkmadık el bırakmayan milletvekili adayları ise vatandaşların sorunlarını dinlemeye ve beklentilerine karşılık vermeye özen gösteriyor. Bu kapsama seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Opr. Dr. Şenel Yediyıldız seçim çalışmalarına Altınordu ilçesinde devam etti. Milletvekili Adayı Yediyıldız Altınordu ziyaretleri kapsamında, İsmet Caddesi’nde vatandaşlarla ve esnafla buluştu.

“HERKESLE DİYALOG KURMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ”

 Burada vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Yediyıldız, ziyaretleri kapsamında elini tuttuğu selam verdiği her vatandaşa çiçek takdiminde bulunarak taleplerini dinlendi. Altınordu ziyaretleri kapsamında yaşadıklarını ve gördüğü ilgiyi aktaran Dr. Şenel Yediyıldız, Altınordu’da vatandaşın büyük bir ilgisi ile karşılaştıklarını belirtti. Ordu’nun 24 Haziran’a hazır olduğunu dile getiren Yediyıldız, “Ordu’da adım adım herkese temas edip herkesin elini sıkmaya devam ediyoruz. Şükürler olsun, milletimiz geleceğe umutla bakıyor. Beraberce hep birlikte güzel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir sıkıntı görmüyorum, inşallah her şey çok güzel olacak” dedi.