Kategorilenmemiş

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BELEDİYE ZİYARETLERİ YAPTI

Ak Parti Ordu Milletvekili adayları Altınordu ve Büyükşehir Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret ettiler.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BELEDİYE ZİYARETLERİ YAPTI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Ordu Milletvekili Adayları Şenel Yediyıldız, Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, Hamide Aydemir Demir, Sait İnan ve Yavuz Selim Kıran’ı ağırladı.  Türkiye’nin seçim sonuçları itibarıyla her zaman dikkat çeken bir il olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Gerek İl Başkanlığımız gerekse seçim koordinasyon merkezimizin yapmış olduğu bütün çalışmalara şahsım olarak sonuna kadar destek olacağım. Bu çerçevede her daim yanınızdayım” dedi.

“ORDU SEÇİM SONUÇLARI İTİBARIYLA HER ZAMAN DİKKAT ÇEKEN BİR İL OLDU”

24 Haziran’da yapılacak seçimlerin ilimiz, ülkemiz ve adayların şahsına hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Enver Yılmaz, “Türkiye’de seçim sonuçları itibarıyla her zaman dikkat çeken bir il olduk. Gerek İl Başkanlığımız gerekse seçim koordinasyon merkezimizin yapmış olduğu bütün çalışmalara şahsım olarak sonuna kadar destek olacağım. Her daim yanınızda olduğumu özellikle belirtiyorum. Diliyorum,AK Parti Ordu’da 6’da 6 yapmak suretiyle yeni bir rekora imza atar. Ordu’muz iktidarımız döneminde resmi olarak kişi başı hizmet alan illerin başında geliyor. Şimdiye kadar yapılan tüm yatırımlar için Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere Başbakanımıza, Bakanımıza, millletvekili arkadaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Allah mahcup etmesin, başarılar diliyorum” diye konuştu.

ŞENEL YEDİYILDIZ, “HEM PARTİMİZE HEM DE MİLLETİMİZE LAYIK ÇALIŞMALAR YÜRÜTECEĞİZ”

AK Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Şenel Yediyıldız da adaylık süresince hem AK Parti’ye hem de millete layık çalışmalar yürüteceklerini ifade ederek, “Bundan sonra ilimizin ihtiyaç duyduğu ne varsa onları gidermek için çalışacağız. Türkiye var oluş mücadelesini her seçimde biraz daha artırarak sürdürmektedir. Bu yüzden daha çok çalışmalı ve halkımıza daha çok anlatmalıyız. Bunun sorumluluğunu taşıyoruz. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın üstün gayretlerine bizde destek olup memleketimizi refaha, huzura ve özgürlüğe kavuşturmak adına bir adım daha atarız. Sayın Başkanımız Enver Yılmaz’a kabullerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 BAŞKAN TEKİNTAŞ: “HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ"

YEDİYILDIZ: “ORDU’DA 6-0 YAPACAĞIZ”

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN ALTINORDU BELEDİYESİ’NE ZİYARET

AK Parti Ordu Milletvekili Adayları seçim çalışmaları kapsamında Altınordu Belediyesi’ni ziyaret etti.

AK Parti 27. Dönem Ordu Milletvekili Adayları Şenel Yediyıldız, Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, Hamide Aydemir Demir, Sait İnan ve Yavuz Selim Kıran, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu ve beraberindeki heyet ile birlikte Altınordu Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Tekintaş ile bir araya geldi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk ve Milletvekili Adaylarının gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 24 Haziran’da çok önemli bir seçime gideceklerini ifade etti. Hep birlikte gece gündüz demeden çalışacaklarını ve 24 Haziran’ı bayram havasında geçireceklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “Yapılan Aday Tanıtım Toplantısı’nın ardından 24 Haziran seçimlerinin startı verildi. Bu kapsamda AK Parti il yönetimindeki arkadaşlarımızın ve milletvekili adaylarımızın belediyemize yaptığı ziyaretten çok memnun kaldık. Hep birlikte gecesi gündüzü olmayan bir çalışma ile Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’nin bu dönüşümünü başarmış olacağız. Bu vesile ile 6 adayımızın çalışması, bizlerin gayreti ile halkımıza mesajlarımızı ulaştırarak 6 vekilimizi Ankara’ya göndermek istiyoruz. Teşkilatımızın tüm mensupları ile çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdüreceğiz ve 24 Haziran’da Türkiye’de bayram akşamı yaşayacağız” dedi.

YEDİYILDIZ: “ORDU’DA 6-0 YAPACAĞIZ”

24 Haziran’da yapılacak 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den 1. Sıra adayı olan Dr. Şenel Yediyıldız, Altınordu Belediyesi ziyaretinde yaptığı konuşmada misafirperverliği dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür etti. 24 Haziran’da 6’da 6 yapacaklarına inandıklarını ifade eden Yediyıldız, “24 Haziran sürecini en iyi şekilde geçirerek güzel neticeler alacağımızı düşünüyorum. Biz Ordu’da 6-0 yaparak Ankara’ya gideceğiz. Çünkü biz iyi niyetle başladık, bir işe iyi niyetle başlarsanız sonucu da iyi niyetle sonuçlanır. Bu iyi niyetlerin tecelli ettiğini görüyoruz. İnşallah tüm teşkilatlarımızın başarılı çalışması ile 6-0 ile Ankara’ya gideceğiz” diye konuştu.

AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk ve 27. Dönem AK Parti Ordu Milletvekili Adaylarının Altınordu Belediyesi ziyareti, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın davetlileri belediye hizmet binasını gezdirmesi ile sona erdi.