Kategorilenmemiş

GÜNDOĞDU 24 HAZİRAN STARTINI VERDİ

Ak Parti Milletvekili Metin Gündoğdu, adaylık tanıtımının ardından seçim startını vererek seçmenlerle kucaklaştı.

GÜNDOĞDU 24 HAZİRAN STARTINI VERDİ

26. Dönem AK Parti Ordu Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin Gündoğdu çalışmalarının ilk gününde iki ilçede ziyaretlerde bulundu. 

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısının ardından soluğu Ordu'da alan Milletvekili Metin Gündoğdu çalışmalarına hızlı başladı. Altınordu ve Kabadüz İlçelerinde esnafları ziyaret eden Gündoğdu, iftarda Kabadüz'ün Kirazdere İlçesi sakinleri ile bir araya geldi.

Altınordu'nun merkezi konumundaki İsmet Paşa Caddesi ve Zübeyde Hanım Caddesindeki esnafları tek tek ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu "AK Parti hükümetleri boyunca Türkiye'de olduğu gibi Ordu da önemli gelişmeler oldu. Özellikle Büyükşehir belediyemiz şehircilik anlamında örnek olacak işler gerçekleştirdi. Alt yapı, üst yapı, çevrecilik, yol ve sosyal belediyecilik anlamında çağ atladık. Güçlü iktidar, güçlü yerel yönetimi de beraberinde getiriyor. Eski futbol stadyumunun yenisi yapılıyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği Millet Parkları'ndan biri de bu eski stadyumun yerine yapılacak. Ordumuz yeni ve büyük bir esere daha kavuşacak." dedi.

Altınordu'daki ziyaretlerinin ardından, Kabadüz ilçesine geçen Milletvekili Metin Gündoğdu burada da ilçe sakinlerini ve esnafları ziyaret etti. Gündoğdu, Kabadüz Kirazdere Mahallesinde düzenlenen toplu iftar programına katıldıktan sonra Altınordu'ya dönerek temaslarını sürdürdü.