MESAJ

VALİ SONEL YKS SINAVI MESAJ

18-19 Haziran tarihlerinde  ülkemiz genelinde olduğu gibi, İlimizde de Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavı mesajı yayımladı.

VALİ SONEL YKS SINAVI MESAJ

Sevgili öğrenciler; kendinize güvendiğiniz sürece, aşamayacağınız hiçbir engelin bulunmadığına inanıyorum. Ruh ve beden sağlınız her şeyden daha önemli ve öncelikli olduğunu unutmadan, bu sınava her türlü endişeden uzak olarak girmelisiniz. Sizler, bizim güvencemiz ve geleceğimizsiniz.

Sınava girecek öğrencilerimizin motivasyonlarını olumsuz yönde etkileyecek bütün olumsuzlukları ortadan kaldırmak için ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından gerekli tedbirler alınmıştır.

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyorum. Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum. Velilerimize, bu önemli günde, ne olursa olsun öğrencilerimizin yanlarında olduğunuzu göstermenizi diliyor, gençlerimize  başarılarla dolu mutlu yarınlar temenni ediyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun sevgili gençler .Rabbim herkesin gönlüne göre versin.