AKP

ORDU'DA HALUK İPEK TEPKİSİ BÜYÜYOR

AK Parti MKYK Üyesi Haluk İpek’in Ordu’da katıldığı bir iftar programında Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e dangalak demesine tepkiler büyüyor.

ORDU'DA HALUK İPEK TEPKİSİ BÜYÜYOR

Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in bu akşam katıldığı iftar programının çıkışında, Ordulu gençler yaptıkları tezahüratlarla başkanımız sahipsiz değil dedi.

Ak Partinin kurucuları arasında yer alan ve Bakanlık görevlerinde bulunan Başkan Güler,e yapılan  bu saygısızlık karşısında önümüzdeki günlerde nasıl bir gelişme olacağı merakla bekleniyor.

Haluk İpek’in, AKP Kurucusu Hilmi Güler’in iftara katılmaması üzerine söylediği sözler kameranın kayıt aldığı sırada mikrofona yakalandı.
Burada çekilen videoda, İpek’in yanında bulunan AKP’li vekil Taşcı’ya, “Büyükşehir belediye başkanımızın burada olmaması büyük bir dangalaklıktır, böyle bir edepsizlik olmaz” dediği duyuldu. Taşcı’nın da “Ciddi bir sıkıntımız var, genel merkez de gün sayıyor” diye yanıt verdiği kameralara yansıdı.
Bununla birlikte iddialara göre, AKP’lilerin katıldığı iftar programına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in de davet edilmediği belirtildi.