YARDIM

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN RAMAZAN HAZIRLIĞI

Ordu Büyükşehir Belediyesi her ramazanda olduğu gibi bu ramazanda da ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımlarını sürdürecek.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN RAMAZAN HAZIRLIĞI

Sosyal belediyecilikte yardım ağına her gün bir yenisini ekleyen Büyükşehir Belediyesi kesintisiz hizmetleri ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşıyor. Gıdadan sıcak yemeğe, kıyafetten temizlik ürünlerine kadar birçok ihtiyacın giderildiği yardımlarla vatandaşların hayat standartları yükseltiliyor.

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte çalışmalarını daha da artıran Büyükşehir Belediyesi hem ihtiyaç sahiplerini hem de iftar saatinde yolda bulunan vatandaşları mağdur etmeyecek. Bu Ramazan’da da vatandaşlar iftarlarını Büyükşehir Belediyesinin ikramları ile açacak.

İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN SOFRALARI BOŞ KALMAYACAK

19 ilçede ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşa her gün düzenli olarak sıcak yemek hizmeti veren Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı süresince de iftar yemeklerini ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıracak. Böylelikle ihtiyaç sahibi vatandaşların sofraları Ramazan ayında da boş kalmayacak.

BÜYÜK TAKTİR TOPLAMIŞTI, BU SENE DE UYGULANACAK

İhtiyaç sahibi vatandaşların yanı sıra iftar saatinde yolda olanları da unutmayan Ordu Büyükşehir Belediyesi onlara sıcak yemek imkânı sunacak.

Geçtiğimiz Ramazan ayında da yapılarak vatandaşlardan tam not alan iftar saatinde yolda kalanlara sıcak yemek uygulaması bu sene de gerçekleştirilecek. Bu kapsamda şehrin giriş ve çıkışlarına konuşlandırılacak mobil mutfak tırı ve stantlar ile iftar saatinde evlerine gitmek üzere olan ancak yetişemeyecek durumda ve işleri gereği yolda bulunan vatandaşlara sıcak yemek ikram edilecek.