SPOR

BAL LİGİNDE SON HAFTA

TFF BAL Ligde grup maçlarında son hafta maçları oynanacak. Grup lideri olan Orduspor 1967 deplasmanda Tonya Doğanspor ile karşılaşırken, Ünye 1957 kendi sahasında Akçaabat Sebat sporu konuk edecek.

BAL LİGİNDE SON HAFTA

Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligi (BAL) son hafta karşılaşmaları 27 Haziran 2021 tarihinde oynanacak karşılaşmalarla sona erecek.

Grupta 9 puanla lider olan Orduspor 1967 deplasmanda Tonya Doğanspor'la karşılaşacak. Vakfıkebir İlçe stadında oynanacak karşılaşmayı Salih Soydan yönetecek, yardımcılıklarını ise Melek Yıldırım,Selim Erzurumlu yapacak. Maçta Ertuğrul Yılmaz ise dördüncü hakem olarak görev yapacak.

Grupta 8 puanla ikinci sırada yer alan Ünye 1957 takımı ise, Akçaabat Sebatspor'u konuk edecek. Ünye İlçe stadında oynanacak karşılaşmayı Rıdvan Kara yönetecek. Yardımcılıklarını ise Ahmet Algün ve Umut Türkeş yapacak. Yasin Kalcıoğlu ise maşta dördüncü hakem olarak görev yapacak.

Orduspor 1967 takımı maçı kazanması halinde eleme gruplarına katılacak. Ünye 1957 ise maçı kazanarak Orduspor 1967'nin puan kaybetmesini bekleyecek.

Her iki karşılaşma saat: 17.00'de başlayacak.