SPOR

VALİ SONEL'İN ADANA DEMİRSPOR SEVİNCİ

Aslen Adanalı olan Vali Tuncay Sonel taraftarı olduğu Adana Demirspor'un 1. Lig'de şampiyon olarak Süper Lige çıkması nedeniyle büyük mutluluk yaşadı.

VALİ SONEL'İN ADANA DEMİRSPOR SEVİNCİ

 Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile 21 Haziran 2020 tarihinde Tunceli Valiliğinden Ordu Valiliğine atanan Tuncay Sonel, doğduğu kentin köklü kulüplerinden olan Adana Demirspor'un formasını başucuğundan eksik etmedi.

Ordu Valiliği makamında 52 numaralı Adana Demirspor formasını asarak, takımının iyi ve kötü günde de yanında olduğunu gösterdi.

Vali Sonel, Adana Demirspor'un TFF 1. Liginde Menemenspor A.Ş. takımı ile yapacağı maç öncesi Twitter yaptığı paylaşımda, "Tam kapanma sürecini yaşadığımız şu günlerde gidemediğimiz mavi lacivert sevdamız Adana Demirspor'umuzun  İzmir’de oynayacağı şampiyonluk maçını TV’de büyük bir heyecanla izleyeceğiz.Uzakta da olsak gönlümüz sizlerle... " demişti.

Adana Demirspor'un deplasmanda Menemenspor A.Ş. takımını 4-1 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından büyük mutluluk yaşayan Vali Sonel, mutluluğunun yine Twitter'den yaptığı mesajla gösterdi.

"Helal olsun sizlere yaşattığınız heyecan ve mutluluk için.Yıllardır özlemini çektiğimiz Süper Lige çok yakıştınız. Başkanım Murat Sancak'ın nezdinde Mavi-Laciverte gönül ve emek veren güzel insanlara selam olsun," diyerek mutluluğunu ifade ederken şampiyonluk gecesinin fotoğraflarını paylaştı.

 

Resim

Resim

Resim

Resim