SPOR

ULUBEY BELEDİYESPOR START VERDİ

TFF Spor Toto BAL Liginde mücadele edecek olan, Ulubey Belediyespor yeni sezon hazırlıkları için start verdi.

ULUBEY BELEDİYESPOR START VERDİ

Koronavirüs salgını nedeniyle oynanamayan amatör ligler için Türkiye Futbol Federasyonu Spor Toto BAL liglerini 17-18 Nisan 2021 tarihlerinde başlatılacağını açıklamasının ardından, Ulubey Belediyespor yeni sezonun planlamasını yaparak 8 Mart 2021 tarihinde Efirli DSİ tesislerinde kampa girerek çalışmalarını Perşembe ilçe stadında start verdi.

Ulubey Belediyespor menejeri Şenol Yılmaz, Zirve'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ulubey Belediyespor olarak yeni sezon hazırlıklarına teknik direktör Yalçın Gürsoy yönetiminde başladık. İlk etapta DSİ tesisilerinde  15 günlük 1. Etap çalışmalarını başlattık. 

Ulubey Belediyespor olarak, her katıldığımız ligde iddalı bir takım olduk. İlk kez mücadele edeceğimiz Spor Toto BAL  ligde de iddalı bir ekip kurduk. Mutlu sona ulaşmak için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürüdürüyoruz." dedi.

Öteyandan TFF 2020-2021 sezonu ayrıntılı BAL Statüsü önümüzdeki günlerde açıklanacak olup, grupların açıklanması sonrası grup kuraları ve fikstür çekimi yapılacak.