HALK GÜNÜ

HALK GÜNÜNE REKOR KATILIM

Vali Tuncay Sonel, "Halk Günü" toplantısında, toplam  208 kişiyi sırasıyla tek tek dinleyerek, kendisine iletilen talep, şikâyet ve sorunlara  anında çözüm üretti.

HALK GÜNÜNE REKOR KATILIM

Sorun, şikayet, ihtiyaç ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için gerçekleştirdiği "Halk Günü" toplantılarına ayrı bir önem veren Vali Tuncay Sonel, bugün gerçekleştirdiği toplantıda bir araya geldiği vatandaşları dinledi.

Vali Sonel, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantısında,  sorun, şikayet ve taleplerini tek tek dinleyerek, çözüme  kavuşturulması amacıyla gerekli talimatları verdi.

"Halk Günü" toplantısına aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler  vererek, onları sevindiren Vali Tuncay Sonel, vatandaşlar tarafından iletilen her türlü sorun ve taleplere anında çözüm bulmaya çalıştıklarının altını çizdi.

"Vatandaşların hal ve hatırlarını sorarak, Regaib Kandilini kutlayan Vali Sonel, ”Vatandaşlarımızın rahat ve huzur içinde yaşaması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İstiyoruz ki, bizlere iletilen her türlü sorunları ilgili kurum müdürlerimizle birlikte çözelim ve vatandaşlarımızı mutlu bir şekilde evlerine gönderelim. Bizler, devlet olarak vatandaşlara hizmet edebilmek adına buradayız. Kapımız  her zaman vatandaşlarımıza açıktır. Vatandaşlarımızın mağdur olmamasına özen gösteriyoruz.” diye konuştu.

Toplantıya katılan vatandaşlar gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali Tuncay Sonel’e  teşekkürlerini sunarak, ”Sayın Valim, siz bizim Vali Babamızsınız.   Allah sizlerden razı olsun. Bizlere ne zaman geldiysek  yardım yapıyor, sorunlarımıza çözüm, dertlerimize derman oluyorsunuz. Allah ne muradınız varsa versin. Allah Devletimize zeval vermesin. Sizi çok sevdik” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Vali Tuncay Sonel, Halk Günü toplantılarında  hazır bulunan Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile diğer kurumların görevli personellerine de teşekkür ederek, “Vatandaşlarımızın sorunlarına hep birlikte çözüm bulmaya devam edeceğiz.” dedi.