ALTINORDU

GALERİCİLER 4.KEZ AHMET ŞAHİN DEDİ

S.S.Ordu İli Oto Alım Satımı ve Komisyoncu İşyeri Kooperatifi  başkanlığına Ahmet Şahin dördüncü kez seçildi.

GALERİCİLER 4.KEZ AHMET ŞAHİN DEDİ

TESK Otel konferans salonunda haftasonu yapılan genel kurula üyelerin ilgi göstermesi dikkat çekti.

 Genel Kurul açılış konuşmasını yapan Başkan Ahmet Şahin, konuşmasında şunları söyledi; “Genel kurulumuzun tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Görev alacak arkadaşlar varsa nöbeti devretmeye hazırım. Görev verdiğiniz takdirde de, görevden kaçmayacağımı biliyorsunuz” dedi.

Şahin, Kooperatif olarak  son çıkarılan yasa ile ilgili çeşitli çalışmalar yaptıklarını da belirterek, Yeni yapılacak Galericiler sitesinde Kooperatif üyesi olmayanların işyeri sahibi olamayacağını vurguladı.

Şahin, konuşmasının ardından, divan Başkanlığına Celal Tezcan’ı katipliğe de Erdem Yılmaz’ı önerdi. Oy birliği ile kabul edildi.

Genel Kurulu yönetmek üzere, divana geçen Tezcan, genel kurula kendisine ve katibine gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederek, genel kurulu açtı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından gündem maddelerine geçildi.

Hesap raporu ve tahmini bütçe muhasebeci Ercan Kır tarafından okunarak, oya sunuldu. Oy birliği ile kabul edildi.

Çeşitli konularda söz isteyen üyelere Başkan Tezcan tarafından söz verilmesinin ardından, yönetim ve denetim kurulu seçimine geçildi.

Divana Ahmet Şahin’in verdiği tek liste oya sunularak, oy birliği ile kabul edildi. Kooperatifi üç yıl yönetecek kişiler şu isimlerden oluştu: “Yönetim Kurulu Asil üyeliklere, Ahmet Şahin, Turkay Yıldız, Erdem Yılmaz. Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklere ; İlker Kethüda,M.Tolga Türkyılmaz, Mithat Çakır.

Denetim  Kurulu Asil Üyeliklere; Samet Yüksel, Hasan Yurtseven. Denetim Kurulu Yedek Üyeliklere; Hasan Örenç, Alican Karek seçildiler.

Bu seçimin ardından Ahmet Şahin, galericiler Kooperatifine üst üste dördüncü kez seçildi. Seçim sonrası tüm üyelere teşekkür eden Şahin, kendisine ve arkadaşlarına verdikleri desteğe bir kez daha teşekkür ediyorum dedi.

Başka söz almak isteyen olmayınca Divan Başkanı Celal Tezcan Genel Kurulu kapattı.