ATAMA

BÜYÜKŞEHİR'DE BASININ BAŞINA CİHAT ALBAYRAK GETİRİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığında görev değişikliklerine bir yenisi eklendi. Basın Hakla İlişkiler Dairesi Başkanlığına Cihat Albayrak getirildi.

BÜYÜKŞEHİR'DE BASININ BAŞINA CİHAT ALBAYRAK GETİRİLDİ

2019 yılında Ordu Büyükşehir Beledi̇yesinde çalışmaya başlayan Cihat Albayrak,İlk olarak, Özel Kalem Müdür Yardımcılığı daha sonra, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü olarak atandı.

 25.09.2020 tarihinden itibaren Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı görevine atandı.

Görevden alınan Ahmet Coşkun Çağlayan ise, vekaleten yürüttüğü  Kültür Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı görevine atandı.

1981 yılında Elazığ'da doğan Cihat Albayrak. İlkokulu Altınfındık İlkokulunda, Ortaokul ve Liseyi Ordu İmam Hatip Li̇sesi̇nde tamamlayarak 1999 yılında mezun oldu.

2002  yılında Ak Parti Ordu Gençlik Kolları Kurucuları arasında bulundu. 2005 yılında Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı oldu. 
2007 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra 2008 yılında Orman İşletme Müdürlüğünde kamu görevine başladı. 
2014 yerel seçi̇mleri sonrasında Altınordu Beledi̇yesine geçi̇ş yaptı. Altınordu Belediyesinde Eğitmen ve Özel Kalem Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Ordu İmam Hatipliler Derneği, Altınordu Belediyespor ve Ordu Galatasaraylılar Derneğinde Başkan Yardımcılığı ve yöneti̇cilik görevlerinde bulunan Albayrak evli ve 3 çocuk babası.