YARDIM

ENGELLİ GÜNGÖR'DEN DUYGULANDIRAN TEŞEKKÜR

Vali Tuncay Sonel, Ordu'nun sevilen simalarından olan bedensel ve spastik engeli olan Güngör Kurtçul’un akülü engelli aracı isteğini yerine getirmesinin ardından, "Siz beni mutlu ettiniz. Allah'da sizi mutlu etsin" diyerek herkesi duygulandırdı.

ENGELLİ GÜNGÖR'DEN DUYGULANDIRAN TEŞEKKÜR

Vali Tuncay Sonel'in esnaf ziyaretleri ve Covid-19 denetimleri esnasında sokakta karşılaştığı ve tanıştığı, Ordulular tarafından tanınan ve sevilen bedensel ve spastik engeli olan Güngör Kurtçul’un akülü engelli aracı ihtiyacı olduğunu öğrenen Vali Tuncay Sonel, hemen harekete geçerek bir İşadamı arkadaşını arayarak Kurtçul için yeni bir akülü engelli aracı temin etti.

Bugün akülü engelli aracına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan bedensel ve spastik engeli olan Güngör Kurtçul, Vali Tuncay Sonel’e teşekkürlerini sundu.

Yeni engelli aracına kavuşmanın sevincini yaşayan Güngör Kurtçul, “Bana bu mutluluğu yaşatan Sayın Valim Tuncay Sonel’e çok teşekkür ediyorum. Sayın Valim beni çok sevindirdi, çok mutlu etti. Allah da Sayın Valimizi mutlu etsin” diyerek, duygularını dile getirdi.