EĞİTİM

GÜNDOĞDU LGS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

AK Parti Ordu Milletvekili Metin GÜNDOĞDU bu sabah sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.

GÜNDOĞDU LGS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

 Bu süreçte mağdur olmamaları adına sınav giriş ve çıkış saatlerinde otobüs, dolmuş, metro gibi toplu ulaşım araçlarının sayısının artırılması hususunu dikkatlerinize sunarım.” Diyerek Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu , Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Mehmet Özhaseki’yi etiketleyerek çağrıda bulundu. 

Gündoğdu’nun paylaşımından kısa süre sonra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Günü, sınav gençlerine bırakıyoruz. Cumartesi biz evdeyiz. Bütün şehirlerimizde, belediye başkanlarımızdan gençler adına istirhamım, BELEDİYE OTOBÜSLERİNİN herkes dışarıdaymış gibi tam kadro hizmette olması. Otobüste az olmak, gençlere iyi gelir. Sınava daha iyi odaklanırız.” mesajı yayınlayarak Metin Gündoğdu’nun çağrısına destek verdi. Bakan Koca konuyla ilgli tüm belediyeleri tam kadro hizmete çağırdı.