SPOR

ULUBEY BELEDİYESPOR İŞİ ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYOR

Ordu Ferhat Kurt Sezonu 1. Amatör Lig'de mücadele eden Ulubey Belediyesipor, Play-Off maçları için rakiplerinden önce sahaya indi.

ULUBEY BELEDİYESPOR İŞİ ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYOR

Her yıl şampiyonluk ryarışını ya play-off veya finalde kaybede kaybeden Ulubey Belediyespor bu sezon işi şansa bırakmamak için,çalışmalara start verdi.

Ulubey Belediyespor Teknik Sorumlusu Şenol Yılmaz Gazetemiz spor müdürü Uğur Ateş'e yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Ulubey Belediyespor olarak her yıl şampiyonluk yarışının içinde olduk. Camia olarak artık BAL ligine çıkmak için hazırız. Bu yüzden liglerin tatamlanma kararı bizleri sevindirdi. Play-Off müsabakaları için çalışmalara başladık. Sporcularımızın uzun süre evlerinde kalması form durumlarını olumsuz etkilediğini gördük. Bu yüzden özel program hazırladık.Tam kadro çalışıyoruz. Sporcularımız da çok istekliler.Bu yıl İnşallah mutlu sona ulaşacağız" dedi.

Ligde Doğaspor'la aynı grupta mücadele eden ve play-off'a birlikte çıkmıştı. Ulubey Belediyespor teknik sorumlusu Yılmaz eski takım arkadaşı,Doğaspor kulüp başkanı Uğur Ateş'e inşallah yarıfinalde karşılaşırız espirisi yaptı.