ALTINORDU

ALTINORDU'DAN SOKAĞA ÇIKAN YAŞLILARIMIZA MASKE VE ÇİÇEK

Altınordu Belediyesi sokağa çıkma izni olan 65 yaş üstü vatandaşlara şehrin çeşitli noktalarına kurduğu stantlarda maske ve çiçek dağıttı.

ALTINORDU'DAN SOKAĞA ÇIKAN YAŞLILARIMIZA MASKE VE ÇİÇEK

“İnsana Hizmet ve Hürmet Eden Belediyecilik” anlayışı ile hizmetlerine devam eden Altınordu Belediyesi pandemi sürecinde yaptığı başarılı çalışmalarla vatandaşların takdirini topluyor.

Koronavirs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı bulunan ve 17 Mayıs Pazar günü 12.00-18.00 saatleri arasında sokağa çıkma izni verilen 65 yaş ve üstü büyükler için bir çalışma yapan Altınordu Belediyesi şehrin birçok noktasına kurduğu stantlarla çiçek ve maske dağıtımı gerçekleştirdi.

‘Yeni Normale Bir Çiçekle Başlıyoruz’ etkinliğini bugünde sürdüren Altınordu Belediyesi maske dağıtımının yanı sıra 65 yaş üstü vatandaşlarımıza çiçek de hediye etti.

Çiçek dağıtımını değerlendiren vatandaşlar ise uygulama dolayısıyla Altınordu Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde gençler ve çocuklar için de maske ve çikolata dağıtımları yapan Altınordu Belediyesi, 65 yaş üstü ve sokağa çıkan tüm vatandaşlara zabıta ekiplerince sosyal mesafe kuralları uyarıları yapılıyor.