ALTINORDU

ALTINORDU NORMALE DÖNÜŞ SÜRECİNİ BAŞLATTI

Altınordu Belediyesi yeniden normale dönüş sürecini vatandaşlara çiçek dağıtımıyla başlattı.

ALTINORDU NORMALE DÖNÜŞ SÜRECİNİ BAŞLATTI

Koronavirüs vakalarının Türkiye’de görülmeye başlamasının ardından salgınla mücadelesine başlayan Altınordu Belediyesi bu kapsamdaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Tedbiri elden bırakmayan Altınordu Belediyesi mevcut kuralların uygulanması hususunda da üzerine düşen sorumluluğu yerine getiriyor.

Koronavirüs salgınında vaka ve vefat sayılarının azalmasının ardından yeni normale dönüş tedbirleri uygulanmaya başlandı. Altınordu Belediyesi de yeni normale dönüş sürecini bir çiçekle başlattı.

‘Yeni Normale Bir Çiçekle Başlıyoruz’ adıyla bir etkinlik düzenleyen Altınordu Belediyesi sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde Köprübaşı Meydanında kurulan stantta vatandaşlara rengarenk çiçekler dağıttı.

VATANDAŞLAR, HAYATINDA ÇİÇEKLER GİBİ YENİDEN YEŞERMESİ TEMENNİSİNDE BULUNUYOR

Yeni normale dönüş sürecini çiçek dağıtarak başlatan Altınordu Belediyesi, yaptığı uygulama ile vatandaşların beğenisini topluyor. Aldıkları çiçekleri hemen toprakla buluşturacaklarını ifade eden vatandaşlar ise duygu ve düşüncelerini paylaştıkları konuşmalarında, hayatın çiçekler gibi yeniden yeşermesi temennisinde bulunuyor.