SAĞLIK

MASKE KUYRUKLARI UZADI

Ordu'da Valilik,Büyükşehir ve Altınordu belediyeleri maske dağıtımını sürdürmesine rağmen, maske kuyrukları her geçen gün uzuyor.

MASKE KUYRUKLARI UZADI

Türkiye'de maske kargaşası devam ediyor. Şifre ile maske dağıtımının sonuç vermesi üzerine, Valilik ve Belediyelerin maske dağıtımları vatandaşların imdadına yetişti.

Altınordu belediyesi Koronavirüs salgınının ortaya çıkmasıyla birlikte kişisel ve toplumsal sağlığın korunmasında önemli tedbirlerden biri olarak görülen maske dağıtımına devam ediyor.

Kovid-19 virüsü salgınının önlenmesi ve yayılımının durdurulması için alınan önlemlerden biri olarak çoğu alanlarda zorunlu hale gelen maske kullanımının artmasıyla birlikte harekete geçen Altınordu Belediyesi, üretimden gelen ve piyasadan tedarik ettiği 200 bini aşkın maskeyi ücretsiz dağıttı. Altınordu Belediyesi devletimizin ücretsiz maske dağıtımı çerçevesinde vefa sosyal destek grubu sorumluluğu ile hareket ederek ücretsiz maskeyi vatandaşın ayağına götürüyor.

Şehirde bulunan tüm kamu ve özel kurum ve kuruluşların maske ihtiyacını karşılayan Altınordu Belediyesi şehir merkezinde ve dış mahallelerde de vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdi.

BUGÜN BELEDİYE HİZMET BİNASI ÖNÜNDE 8 BİN MASKE DAĞITILDI

Altınordu belediyesi tarafından belediye hizmet binası önünde gerçekleştirilen ücretsiz maske dağıtımı vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Belediye hizmet binası önüne kurulan stantlarda bugün gerçekleştirilen çalışmayla vatandaşlara 8 bin ücretsiz maske dağıtıldı.

Maskelerini alan vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek Altınordu belediyesine teşekkür ettiler.