KUTLAMA MESAJI

BAŞKAN GÜLER“1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ” KUTLU OLSUN"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” dolayısıyla yayınladı.

BAŞKAN GÜLER“1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ” KUTLU OLSUN

Başkan Güler  mesajında, ülkenin büyümesi ve istikrar içinde gelişmesine katkı sunmak adına beden gücü ile çalışan işçi ve emekçilerin önemli bir misyonun öncüleri olduğuna dikkat çekti.

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, mesajında şu görüşlere yer verdi:

Bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz.

Memleketine, milletine, ailesine ekonomik destekte bulunmak, ülkesinin kaynaklarını işler hale getirmek, ilimiz ve ülkemizin büyümesi ve istikrar içinde gelişmesine katkı sunmak adına beden gücü ile çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimiz önemli bir misyonun öncüleridir.

Hizmet vermekten onur ve gurur duyduğumuz güzel Ordumuzda temizlik hizmetinden yol yapımına, oyun alanları ve parklardan alt yapı hizmetlerine kadar Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde görev yapmakta olan işçilerimizin emekleri de çok büyük.

Şehrimizin ve ülkemizin daha güzel yarınlara ulaşmasında şüphesiz işçilerimizin alın teri ve emeklerine büyük ölçüde ihtiyacımız var. İşçi kardeşlerimiz üretimden gelen güçlerini kullanarak haklarını ararken tüm toplumun desteğini almakta, birlik ve beraberlik içinde sürdürülecek çalışmalara da öncülük etmektedirler.

Sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışanların ve emekçilerin her zaman yanında olacağız. Başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere işçilerin hak arayışları konusundaki girişimlerine ve sendikal faaliyetlerine hep destek olduk, bundan sonra da aynı ilkelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu vesile ile ülkemiz için çalışan, üreten ve emeklerini esirgemeyen tüm işçi kardeşlerimin “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” nü tebrik ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlıklı, huzurlu ve mutlu yarınlar diliyorum.​