ODÜ 30 MART'DA UZAKTAN EĞİTİME BAŞLAYACAK

Türkiye genelinde YÖK Başkanlığının almış olduğu karar doğrultusunda ODÜ'de 30 Mart Pazartesi günü uzaktan eğitim yöntemi ile eğitim öğretim faaliyetlerine başlayacağını duyurdu.

ODÜ 30 MART'DA UZAKTAN EĞİTİME BAŞLAYACAK
ODÜ 30 MART'DA UZAKTAN EĞİTİME BAŞLAYACAK admin
Bu içerik 11 kez okundu.
Reklam

Ordu Üniversitesi yaptığı açıklamada; "Eğitimin aksamaması amacıyla hızlı bir şekilde gerekli alt yapı, donanım ve bilişim sistemleri ile ilgili hazırlıklar tamamlandığını belirti, Eğitim öğretim süreçlerinin mümkün olduğunca kesintiye uğramadan sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi ve öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması için Senatomuz tarafından eğitim ve öğretimin uzaktan eğitim yöntemi ile sürdürülmesine karar verildiği açıklandı.

Rektör Prof.Dr. Ali Akdoğan imzası ile öğrencilere mesaj gönderildi. Mesajda; "Sürecin başarı ile yürütülmesi, yalnızca teknik alt yapı ile değil; idari ve akademik kadromuz ile siz kıymetli öğrencilerimizin her zamanki özveri ve gayretleriyle mümkün olacaktır.

Uzaktan eğitim süreci ile ilgili gelişmeleri Üniversitemiz ve birimlerimizin web sayfaları ile Üniversitemizin kurumsal sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.Tüm sevdiklerimizin sağlığı ve geleceği için evde kalın, sağlıcakla kalın." denildi.

 

                                                                                                                             

Reklam Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞEHİRLERARASI SEYAHAT KONTROLLER BAŞLADI
ŞEHİRLERARASI SEYAHAT KONTROLLER BAŞLADI
KÜLÜP BİNALARI HIZ KESMEDEN İLERLİYOR
KÜLÜP BİNALARI HIZ KESMEDEN İLERLİYOR