DOĞU KARADENİZ REKTÖRLERİ ÇORUH ÜNİVERSİTESİNDE BULUŞTU

Ordu Üniversitsi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Artvin Çoruh Üniversitesinde gerçekleştirilen toplantıda Doğu Karadeniz Üniversitesi Rektörleri ile bir araya geldi.

DOĞU KARADENİZ REKTÖRLERİ ÇORUH ÜNİVERSİTESİNDE BULUŞTU
DOĞU KARADENİZ REKTÖRLERİ ÇORUH ÜNİVERSİTESİNDE BULUŞTU admin
Reklam

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıyaÜniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan ile birlikte Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan İnan, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu katıldı.

Üniversite-kent-bölge işbirliği yaklaşımının önemine dikkat çekilen toplantıda bölge üniversiteleri arasındaki birliktelik ve dayanışmanın daha da artırılması, büyüyen ve hızla gelişen üniversiteler arasında sosyal ve bilimsel alanlarda gerçekleştirilecek ortak projeler ve iş birlikleri, bölgenin eğitim durumu ve sorunları ile üniversitelerin bölgeye katkıları gibi pekçok hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Reklam Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORDU-GİRESUN HAVALİMANINA KUVEYT UÇAĞI İNDİ
ORDU-GİRESUN HAVALİMANINA KUVEYT UÇAĞI İNDİ
KABATAŞ İLÇESİNDE BİR MAHALLE KARANTİNADA
KABATAŞ İLÇESİNDE BİR MAHALLE KARANTİNADA