ORDU CUMHURBAŞKANI'NI BEKLİYOR

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 20 Ocak Pazar günü Ordu’ya geliyor.

ORDU CUMHURBAŞKANI'NI BEKLİYOR
ORDU CUMHURBAŞKANI'NI BEKLİYOR admin
Reklam

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız hiçbir zaman ilimizi ihmal etmedi. Bir kez daha buluşmak ve onunla kucaklaşmak üzere biz hazırız” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZDÜNYA LİDERİ VE ORDU SEVDALISIDIR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilebir kez daha bir araya gelmenin mutluluğu içinde olduklarını belirten Başkan Tekintaş,  “Dünya lideri ve Ordu sevdalısı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilimizde ağırlayacağız. 20 Ocak Pazar günü saat 13.00’te ilimize teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

“TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ”

Ordu halkının her dönemde AK Parti’yeolan desteğini esirgemediğini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Her seçim döneminde mutlaka ilimize teşrif eden Cumhurbaşkanımız yine bize verdiği önemi ortaya koydu. Cumhurbaşkanımızın 21. kez ilimize gelecek olmasının heyecanını tüm hemşerilerimizle birlikte yaşıyoruz. Her zaman Ordu halkımız Ak Partimize büyük bir destek verdi. Cumhurbaşkanımızda hiçbir zaman ilimizi ihmal etmedi. Dolayısıyla Cumhurbaşkanımızla bir kez daha bir araya gelmek ve onunla kucaklaşmak için tüm halkımızı Durugöl Mahallesi’ndeki Recep Kara Spor Salonu’nda buluşmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Reklam Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ODÜ'DEN
ODÜ'DEN "YÜZYILLARIN BÜYÜK YİTİĞİ KADIN" KONFERANSI
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA