AK PARTİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ BELLİ OLDU

Ak Parti İl Başkanı Halit Tomakin 15 kişilik İl yürütme kurulu üyelerini belirledi.

AK PARTİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ BELLİ OLDU
AK PARTİ YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ BELLİ OLDU admin
Reklam

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, 26 Ekim tarihinde Ak Parti Genel Başkanı,Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı yetki ile İl Başkanı atandıktan sonra Yönetim Kurulunu oluşturmuş, son olarak da 50 kişilik Yönetim kurulu içerisinden, Parti tüzüğünün kendisine verdiği yetkiye dayanarak 15 kişilik İl Yürütme Kurulu üyelerini (İl Başkan Yardımcılarını) belirledi.

İl Başkanı Halit Tomakin, yaptığı açıklamada, oluşan 50 kişilik Yönetim kurulu Üyelerinden sonra, 15 kişilik İl Yürütme Kurulu Üyelerinin de belirlendiğini belirterek, 50 arkadaşımızın her biri verilen görevleri hakkıyla yerine getirecek kabiliyete ehliyete ve liyakate sahipler. Ancak, parti  tüzüğümüz bize 15 Arkadaşımızı Yürütme Kuruluna  alma yetkisi vermektedir dedi.

Başkan Tomakin , Seçim odaklı bir Yürütme  Kurulu hazırlama gayretini gösterdiğini belirterek  ,50 Yönetim Kurulu arkadaşımız ve görev tanımı belirlenen 15 arkadaşımızın öncülüğünde , Ordu’da gönüllere girmek, siyasete seviye getirmek için var gücümüzle çalışacağız . Yürütme Kurulunda görev alan arkadaşlarımızın parti tüzüğü ve iç yönetmeliğe uygun olarak görevlerini ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getireceklerine inanıyorum. Yürütme Kurulumuzun partimize ve memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum temennisinde bulundu.

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin  tarafından açıklanan İl Yürütme Kurulu şu isimlerden oluştu:

1- İl Başkanı: Halit Tomakin, 2- Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı: Selahattin Aydın, 3- Teşkilat Başkanı: Muhittin Konca ,4- Seçim İşleri Başkanı: Abdurrahman Karagöz, 5- Tanıtım ve Medya Başkanı: Serkan Danış, 6- Dış İlişkiler Başkanı: Selman Altaş ,7- Sosyal Politikalar Başkanı: Hamdi Şensoy, 8- Yerel Yönetimler Başkanı: Musa İşler ,9- Ekonomi İşler Başkanı: Telat Yıldız,10-Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı: Kemal Cebeci ,11-Mali ve İdari İşler Başkanı: Özlem Yıldırım Ercan ,12-AR-GE Başkanı: Fatih Aktaş, 13-Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı: Eyüp Çalış, 14- İnsan Hakları Başkanı: Ali Yekta Poyraz, 15-İl Sekreteri: Naime Bektaş

 

Reklam Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ODÜ'DEN
ODÜ'DEN "YÜZYILLARIN BÜYÜK YİTİĞİ KADIN" KONFERANSI
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA