AK PARTİ İL SKM BAŞKANLIĞINA MUHİTTİN KONCA GETİRİLDİ

Ak Parti'de Halit Tomakin başkanlığında göreve gelen yeni yönetim kurulu 31 Mart yerel seçimlerinde partinin "İl Seçim Koordinasyon" Başkanlığına Muhittin Konca'yı getirdi.

AK PARTİ İL SKM BAŞKANLIĞINA MUHİTTİN KONCA GETİRİLDİ
AK PARTİ İL SKM BAŞKANLIĞINA MUHİTTİN KONCA GETİRİLDİ admin
Reklam

     31 Mart ‘ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerini yürütmek ,koordinasyonunu sağlamak , seçimleri sevk ve idare etmek üzere kurulan İl Seçim Koordinasyon Başkanlığına İl Yönetim Kurulu kararı ile İl Kurucu Üyesi , tecrübesi, siyasi bilgisi ,işinin ehli  ve verilen görevleri bi hakkın yerine getiren İl  Başkan Yardımcısı Muhittin Konca getirildi.

PARTİ AYRIMI YAPMAKSIZIN ORDU’DA YAŞAYAN KİM VARSA ONLARINDA GÖNÜLLERİNİ KAZANMAYA GELDİK.

İl SKM Başkanı Muhittin Konca yaptığı açıklamada, sözlerine öncelikle kendisini bu ulvi ve onurlu  göreve layık gören İl Başkanı Halit Tomakin’ e  ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek başladı. SKM Başkanı Konca ben sen yok. Biz varız. Olacağız İnşallah. diyerek Yunus Emre’nin şiirini okuyarak Biz gelmedik kavga için, Bizim işimiz sevgi için, Hakk’ın evi gönüllerdir, Gönüller yapmaya geldik, diyerek, AK PARTİ olarak seçimlere  hazırlanırken sloganımız gönüllere girmek olacaktır. Bu amaçla Parti ayrımı yapmaksızın Ordu’da yaşayan kim varsa , hangi siyasi görüş ve düşünceden olursa olsun, önce insan olduğu için yaradılanı yaradan dan ötürü sevdiğimiz için ,siyasetimizin merkezinde insan olduğu için ,onların da gönüllerini kazanmak için var gücümüzle çalışacağız dedi.

seçimlere 20 – 0 önde başlıyoruz hedefimiz 2014 yılındaki başarımızı egale etmektir

İl SKM Başkanı Konca, Büyükşehri Belediye Başkan Adayımız  değerli Bakanımız Sayın Dr.Mehmet Hilmi Güler’in öncelikle gönül insani olarak  Ordu’lu hemşehrilerimizin  gönüllerinde yer etmesi  , Bakanlığı döneminde Türkiye’ye ve Ordu’ya yaptığı hizmetleri Ordu için bir şans olduğuna inanıyorum . Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimin sloganı olarak gönüllere gireceğiz, tevazu , samimiyet ve gayret ile , önce millet, önce memleket diyeceğiz sözünün Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’e biçilmiş kaftan gibi uymaktadır. Bütün bu avantajlarımızı göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı titizlikle ve Ordu’yu ilmek, ilmek örerek ,adayımız Dr.Mehmet Hilmi Güler  ile birlikte en önemlisi gönüllere dokunarak seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi

Konca, bırak, başka partilerin hedefinde 10 ilçe, 12 ilçe olsun , onların ufku 20 – 20’ yi almıyorki ; Ordu’lu hemşehrilerine güvenmiyorlar, biz bu seçimlere 20 – 0 önde başlıyoruz , Ordu’lu hemşehrilerimize % yüz güveniyoruz ,saygıdeğer Ordu’lu hemşehrilerimizin  desteği ile hedefimiz 2014 yılındaki başarımızı egale etmek ve yeniden 20 de 20 yapmaktır dedi.

"GÜRÜLTÜ VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLUŞTURAN PROPAGANDA YAPMAYACAĞIZ"

SKM Başkanı Muhittin Konca, bizler hep Avrupa’yı örnek gösterirdik seçimlerde görüntü ve gürültü kirliliği yok, sokaklarda  bayrak yok çevre kirliliği yok diye hep anlatırdık , işte şimdi ilklerin partisi AK PARTİ bir ilke daha imza atıyor Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklaması doğrultusunda  bu seçimlerde  Ordu’da da AK Parti olarak 31 Mart 2019 yerel seçim döneminden başlayarak gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini terk edeceğiz dedi"

Reklam Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ODÜ'DEN
ODÜ'DEN "YÜZYILLARIN BÜYÜK YİTİĞİ KADIN" KONFERANSI
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA