HİLMİ GÜLER ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.

HİLMİ GÜLER ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
HİLMİ GÜLER ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR admin
Reklam

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, hiçbir ayrım gözetmeksizin Ordu’nun en uç noktalarına kadar hizmet götüreceklerini belirterek, “Adil, uzlaşmacı ve kucaklayıcı bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Hangi görüşten insan olursanız olun bu milletin bir evladı olmanız yeter” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, ziyaret ve incelemelerine devam etti. İlk olarak beraberinde Ordu Büyükşehir Belediye başkanı Engin Tekintaş, AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin ile birlikte Ordu Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği’ni ziyaret eden Mehmet Hilmi Güler’i, Birlik başkanı Erdoğan Akyürek ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Konferans salonunda meslek oda başkanları ile biraraya gelen Güler, esnafın toplumun temel direği olduğunu söyledi. Güler ziyarette oda başkanlarıyla sohbet ederek sorunlarını dinledi ve not aldı.

Bu ziyaretin ardından Ordu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Güler, kalabalık bir muhtar topluluğu tarafından karşılandı. Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk, ziyaret için teşekkürlerini iletti. Mehmet Hilmi Güler burada muhtarlara yaptığı konuşmada, muhtarların Ordu’nun en küçük yörelerine kadar uzanan bir dinamik olduğuna dikkat çekti. Güler, “Siz toplumun kılcal damarlarısınız. Ordu’nun en uç noktalarındaki dinamiklersiniz. Yeni dönemde en küçük bir ayrım yapmaksızın bu memleketin her yöresine hizmet götüreceğiz. Adil, uzlaşmacı, kucaklayıcı ve hangi görüşten olursa olsun hiçbir ayrım yapmayan bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Farklı düşünce ve görüşlere bakmıyorum, bu memleketin bir evladı olmanız bizim için yeter” dedi.

Güler, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği’ni ziyaretinin ardından sırasıyla Ordu Gazeteciler Derneği Başkanı Recep Aydın, Hak-İş Ordu Şubesi ve Ordu Kent Konseyi’ni de ziyaret ederek görüş alışverişlerini sürdürdü.

 

Reklam Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ODÜ'DEN
ODÜ'DEN "YÜZYILLARIN BÜYÜK YİTİĞİ KADIN" KONFERANSI
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA