FATSA BELEDİYESPOR'DA BAŞKAN İBRAHİM EROĞLU

Fatsa Belediyespor yönetim krizine son verdi. Genel kurulda yeni başkan, Belediye başkan yardımcısı İbrahim Eroğlu oldu.

FATSA BELEDİYESPOR'DA BAŞKAN İBRAHİM EROĞLU
FATSA BELEDİYESPOR'DA BAŞKAN İBRAHİM EROĞLU admin
Reklam

TFF Spor Toto 3.Lig 3.Grupta mücadele eden Fatsa Belediyesporun yeni yönetimine kavuştu. Bugün yapılan kongrede Fatsa Belediyesporumuzun yeni Başkanı Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu oldu.

Fatsa Belediyesporun yeni Başkanı İbrahim Eroğlu kongre sonunda yaptığı açıklamada yeni yönetim kurulunun Fatsa’mıza ve Fatsa Belediyespor Camiasına hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Bilindiği üzere Fatsa Belediyespormuz sezon başından bu yana sancılı bir dönem geçiriyordu. Şuanda 4 maçta 1 puanla kötü durumdayız. Fatsa’daki sivil toplum kuruluşu, siyasi parti temsilcileri ve iş adamlarımızdan oluşan bir yönetim oluşturduk. Ben öncelikle Fatsa’mızdaki sivil toplum kuruluş temsilcilerine ve siyasi parti temsilcilerine şunu söylemek istiyorum. Gerçekten parti ayrımı yapmadan, ‘Ne demek başkanım biz de bu yönetimin içerisinde oluruz, biz de Fatsa'nın aşığıyız’ dediler öncelikle onların hepsine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok geniş kapsamlı bir yönetim oldu. 150 bin nüfuslu Fatsa'yı temsil edebilecek isimleri koyduk.” dedi.

 

 

“TÜM ŞEHİR OLARAK DA KENETLENMEMİZ LAZIM”


Geçen sezon takımı 3.Lige çıkartan yönetime de hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Eroğlu, “İnşallah yeni yönetimimiz hayırlı olur. Geçen sene takımımızı 19 yıl aradan sonra 3. Lige çıkartan yönetim kurulu arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum çünkü takımı buralara kadar getirmek kolay değildi. Bundan sonraki süreci de inşallah sivil toplum örgütlerimiz ,siyasi parti temsilcilerimiz ve esnaflarımızla beraber kenetlenerek geçireceğiz. Şunu söylüyorum taraftarlarımız ümitsiz olmasın. Gerçekten iyi bir kadrodan kurulu takımımız var. İnşallah bundan sonra güzel işlere imza atacağız. Taraftarlarımız bize inansınlar ve güvensinler. Şehir olarak da kenetlenmemiz lazım. Bunun ilk adımını inşallah bugün attık, hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

 
3 Ek
Reklam Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ODÜ'DEN
ODÜ'DEN "YÜZYILLARIN BÜYÜK YİTİĞİ KADIN" KONFERANSI
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA
DOĞASPOR LİDERLİK KOLTUĞUNDA